Astral Tortu Nedir ?

ASTRAL TORTU NEDİR? ASTRAL TORTULARDAN ARINMA 

Astral madde ve astral tortu ruhsal enerji ile bedensel enerjinin birbiriyle uyum sağlayabilmesine ve birbirleri ile irtibat kurmasına imkan sağlayan görünmez akışkan gibi olan aracıdır. Astral madde adı verilen bu madde, bir tarafı ruhsal enerjiye yakınken diğer tarafı maddesel (dünyasal) enerjiye yakındır.

Dünya yüzeyine inen insanlar dünyanın enerjetik kuvvet ve çekiminden dolayı neredeyse her gün kirlenir,tortulanır. Buna astral tortu denir.

Tüm bu halin üzerine negatif düşünce ve söylemler,duyumlar ve ilgi alanları yoğunsa kişinin hayatında tortular artacaktır. Böylelikle görüleriniz çakra çalışma düzeniniz,hisleriniz, tüm pozitif ait duygularımız azalmaya başlar. Depresif ve bunalım hiçbir şeyden mutlu olamama, keyif alamama hali hüküm sürer.

Düşünün zaman geçtikçe yaşlarımız ilerledikçe duvarlarınız duygularınız git gide olumsuz duygularla dolar (yaşama isteği kaybı,depresyon,keyif alamama ne olursa olsun mutlu olamama vs) astral maddede beden ve ruh bütündür. İkisinin birinden eksik olması düşünülemez. 

Daha açıklayıcı bir örnekle evinizi bugün temizlediniz, her yer parlıyor ve tertemiz..

5 gün temizlik yapmayın isterseniz eve de girip çıkmayın sonuç ne olur sizce? Evi kirletmemeye dikkat ettiğinizi düşünseniz bile toz kir olur değil mi? Şimdi bu örneği bedeninize çevirin. Tortular yüklü bir ruh ve beden… ruh ilahi bilgiyi alamaz, bedene aktaramaz. İki taraftan da işletilmez. Oysa ki biz bir beden ve ruhtan ibaretiz. Ruh göğün üstünden aldığı bilgiyi daima bedene indirmekle yükümlüdür. Bu da insanlığın hiç bir zaman yalnız olmadığının,olamayacağının en güzel işaretlerinden biridir. 

ASTRAL TORTULARDAN EN KOLAY nasıl arınabiliriz?

Kadim yaratıcıya teşekkür etmek. Öfke kin nefret gibi olumsuz duyguları beslememek, ‘affetme’ duygusunun kişinin kendi erdeminde yücelttiğini gönülden bilmek ve her gün 5-10 dakika bile olsa kendine zaman ayırıp meditasyon ile yaratıcı ile bütünleşmek.