Eğitim

Kozmik Enerji Eğitimi

Elif Doğangönül eğitmenliğinde gerçekleşecek kozmik enerji eğitimi 6-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Cosmoenergetica adı iki kelimeden oluşur: kozmos ve enerji. COSMOS kelimesi şu anlama gelir – dünyanın yapısı, evren, çevreleyen alan. Ve ENERJİ terimi – farklı enerji biçimlerinin, enerji kaynaklarının ve bunların kullanım olanaklarının tezahürlerini inceleyen fiziğin bir parçası. Cosmoenergetica kelimesinin çevremizdeki dünya ve bu dünyanın yaratıldığı enerji formlarının çeşitliliği ve bunları yaşamda kullanma olanakları olarak yorumlandığı ortaya çıktı.

Cosmoenergetics 1990’ların başında Rus bilim adamı Vladimir Petrov tarafından kuruldu. Sistemin kurucusu genç yaşlardan beri çeşitli enerjik ve ezoterik teknikler ve uygulamalar konusunda tutkuluydu. Çeşitli uluslararası okullarda ve merkezlerde okudu ve inisiyeler aldı: yoga okulları, şifa teknikleri, tıbbi uygulamalar, şamanik uygulamalar, çeşitli ezoterik merkezler, parapsikoloji okulları, biyoenerji okulları, paranormal yeteneklerin geliştirilmesi merkezleri vb.

Çok yönlü gelişmiş, güçlü bir iradeye sahip, yeni bilgileri keşfetme ve gerçekleştirme anlamında aktif ve huzursuz bir kişi olan Vladimir Petrov, olağanüstü yeteneklerinin yardımıyla, Tibet ve eski uygarlıkların öğretisi ile enerjilerle çalışma, edinilen ve deneyimlenen tüm bilgilerin bir sentezini oluşturdu. başarıları ve keşifleri de dahil olmak üzere ve Cosmoenergetica adını verdiği benzersiz bir uyumlu sistem yarattı . enerji alanlarının (frekanslarının) sistematik bloklarını içeren, kozmik enerjinin psişik gücünün yardımıyla bu enerji alanlarının belirli çalışma yöntemlerini ve teknolojilerini, çeşitli çözümlerde verimli bir şekilde kullanılabilen enerjileri içeren entegre bir bilgi sistemi olarak.

Frekanslar dört frekans bloğunda sistematik hale getirildi: Buddha Blok , Büyülü Blok , Magister Blok , Huta Bloğu ve Zerdüşt Grubu Dünyanın en geniş anlamıyla kozmo enerjinin bir parçası olan Vladimir Petrov tarafından mükemmelleştirilen ve popülerleştirilen bağımsız uygulamalardır.

Şifa ve uygulama hakkında bilgi ve çalışma metodunu öğreten temel eğitim bilgileri aşağıdaki gibidir.

WhatsApp Image 2021-04-18 at 16.35.34
WhatsApp Image 2021-04-18 at 20.49.05

Eğitim bilgileri; 3.500 ₺ (+Kdv)
Kesin kayıt için ücretin 1000 ₺ kayıt ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
Kaydınız kesinleştikten sonra eğitim için gereken tüm materyeller iletişime geçilip gönderilecektir.

Eğitim başlama saat düzeni;
Online eğitimlerde saat 20.30
Yüz yüze eğitimlerde 10.30

*olası durumlarda Elif Doğangönül programda eğitim gününün değiştirilmesi hakkına sahiptir.