MAGESTER KANALLARI

Magister Kanalları 26 tanedir.

ASS

Büyücülere karşı kullanılır.

ASTRAL Nİ PARAŞOK

Kanal iyileştirir ve temizler. Kanal evrenseldir, kansere karşı iyi çalışır.

WOODO

Kanal çok zor. Kanalın yerleştirildiği kişinin kararlarını değiştirmek için kullanılır.

GLAYH

Çalıştığı yerler: unutulmuş, yeniden doğmuş hayaletlerin yok edilmesi; şeytani varlıklardan (deniz kızları, cin, vb.) yıkım veya koruma; temizlik daire ve diğer tesisler.

TAKKE / Dista

Astral seyahatlerde kozmikçinin silahları.

Dhanvantari

Eski Hint kanalı. Magister doktor kanalı

Fantom Operatsi

Çeşitli amaçlar için kendi fantomlarınızı yaratmanıza izin verir.

LEY-hunn

Paralel dünyalardaki kozmik seviyelere ve hareketlere erişim sağlar. Zihinsel bozukluklarla ilişkili tüm hastalıklar için çalışır: histeri, şizofreni, vb.

MEKTABU

Magester koruma kanalı.

MILOUTI / SIRIUS

Süper kozmik bilgi kanalları YÜKSEK kozmik zihne, mekan bilgisi hakkında her türlü bilgiye erişim sağlar.

NALLİ

Gezegenlerin ve galaksilerin etrafında seyahat etmek için kullanılan uzay-gezegen kanalı. Genital bölgenin tüm hastalıkları üzerinde çalışır: iktidarsızlık, prostat bezi, vb.

NİRVANA

Kanal kansere karşı çalışır (mide kanseri ve 4. derece kanser hariç). Kanal çok zordur ve tanı koymada hataları affetmez, doğru bir tanıya% 100 güven yoksa, kanalı açmamak daha iyidir.

SOULIA

Kötülüğün uzay kanalı, ancak kapatılabilmesi, yani sonlandırılabilmesi için diğer benzer kanallardan farklıdır.

TOKA-TON

Süper sevgi kanalı.

PAN

Kanal antik pagan. PAN ALLAH-gulen, bir kadın avcısı, neşeli bir adam, bir joker, zihinsel bir görüntüde herhangi bir kestirebilir.Hem TOPRAK hem de SPACE’de çalışan zorba kanalı, bir anlaşmazlık, teklif verme vb.İle kazanmayı mümkün kılar.

PARJANYA / INDRA

Kötülüğün güçlerinden korunmak için daha düşük seviyelerde kullanılırlar. Daha düşük seviyelere gitmemek daha iyidir. Orada iyi bir şey yok.

PERUN

Eski Rusların TANRI. Pagan Ateş Tanrısı. Kanal, TOPRAK ve UZAY’a savunma ve saldırı olarak çalışır.Ağır hastaları temizlemek ve enerji maddelerinden kurtulmak için kullanılır. Karanlık enerjilerden çalışan temasları ve iyileştiricileri sihirli bir şekilde engellemek için kullanılır.

PIRVA

Antik Hitit Kanalı.Katil kanal kozmik seviyelerde, paralel dünyalarda ve düşmanca eylemlerde sihire karşı kullanılır.Düşman etkisinin tamamen yok edilmesine kadar çalışın.

TU / UKCO / AYSKE

Paralel dünyalarda temasları korumak, vizyon geliştirmek, temas kurmak için çalışırlar.

Ülgen

UFO’lara karşı çalışır: plazmoid – yanıklar; paralel dünyalardan – kaybolur. Can sıkıcı kişiye karşı hareket eder, böylece senden kurtulur.

SHIVA

Hint kanalı, şunlar için kullanılır: beyaz ve kara büyü üzerinde çalışmak; hafıza ve zekayı arttırmak, bilgi ve sanata özlem duymak; insan kardiyovasküler sistemi ile çalışmak; VOODU kanalının çalışmasından sonra nötrleştirme olarak.

Kanallar uyumlanmadan (inisiye olmadan) açılamaz ve kullanılamaz.
“Cosmoenergetica öğretisi tedavi ve teşhis amaçlı değildir, herhangi bir hastalık durumunda doktora gidilmelidir”